Історія школи

Недогарки – село Кременчуцького району Полтавської області, розташоване за 18 кілометрів від райцентру.
         Після Великої Вітчизняної  війни, школа була семирічною,  а  в 1955 році  стала  середньою.  Цього  ж року  на   загальних  батьківських зборах  було   прийняте   рішення звернутися  до  Міністерства освіти УРСР з проханням побудувати нову школу. Прохання недогарців задовольнили – і у 1956 році почала працювати будівельна бригада. Ніхто не залишився байдужим до нової справи. Спільними зусиллями учителів, учнів та батьків було побудовано   майстерні,  будинок для вчителів.

         Життя школи – довга нива, на якій змінюється не одне покоління сіячів.
Керівники школи гуртували навколо себе колектив розумних і відданих однодумців, піднімали на добрі справи, вели вперед і не давали зупинятися на досягнутому.  
Сьогодні над втіленням у життя науково-методичної проблеми   «Навчально – виховний процес – спільна діяльність     шкільного колективу та громадськості, спрямована на досягнення стану повного фізичного, духовного та соціального благополуччя особистості» працюють 17 педагогів. Серед них – 1 мають звання «Учитель - методист», 3 - звання «Старший учитель», 1 – «Практичний психолог - методист», 1 – «Педагог – організатор - методист»,   – 6 мають вищу кваліфікаційну категорію.     
Педагогічні працівники та учні Недогарківської школи  є переможцями районних та обласних конкурсів, предметних олімпіад, МАН, інтелектуальних ігор, спортивних змагань.
За роки існування школи здійснено 63 випуски, випущено  1759 випускників, нагороджено  59 випускників Золотими і 24 Срібними медалями. 
     Недогарківський ліцей – це розвиток власних потреб і ресурсів, введення нових предметів і курсів, сузір’я талантів, пробудження думки, а ще – це довір’я, це дружні стосунки!

Немає коментарів:

Дописати коментар