середа, 28 листопада 2018 р.

Твори добро!

          Нема більшого задоволення для людини ніж творити добро. У рамках тижня гідності учні, учителі, батьки та небайдужі жителі Недогарківської громади долучилися до доброї справи - благодійної ярмарки.
          Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину у собі. Саме тому педагогічний колектив ліцею прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.
Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків).

        Неабияке захоплення викликали вироби, зроблені учнями: вази, сувеніри, дитячі малюнки, обереги, прикраси з саморобних кристалів, вирощених на природничому гуртку. Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Було зібрано 3000 гривень, які за рішенням учнів ліцею буде перераховано на рахунок онкохворих дітей Кременчуцького району. Звісно, ми розуміємо, що ця сума — лише невеличка часточка того, що можна було б зробити для хворих та віримо, що такі заходи спрямовані на виховання чуйності, доброти, милосердя!

Немає коментарів:

Дописати коментар