четвер, 16 травня 2019 р.

Памятаємо! Перемагаємо!


Світлина від Любові Мороз.         Офіційне свято перемоги над нацизмом відзначається у Європі 8 травня. З 2005 року цей день проголошено Генасамблеєю ООН Днем пам'яті та примирення. День па́м'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни—пам'ятний день в Україні, який відзначають в річницю капітуляції нацистської Німеччини.

         Пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни був присвячений захід «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.», що відбувся в Недогарківській сільській бібліотеці спільно з бібліотекою Недогарківського ліцею. Учні молодших класів, що завітали в цей пам’ятний день в бібліотеку переглянули стенди «Наші односельці в роки Великої війни 1941- 1945 років», «Вони повернулися живими з фронтів ІІ світової війни» та «Герої Великої війни», згадали про подвиги своїх героїчних пращурів.
    Бібліотекар ліцею Левченко В.Г. розповіла присутнім фронтові історії наших славних односельців: Фруля Данила, Яроша Миколи, Зозулі Юхима.
        Завідувач бібліотекою Мороз Л.І. ще раз нагадала історію створення цього свята та перебіг військових дій на території села. Заклик присутніх берегти пам'ять про героїв війни та події минулого, щоб не повторювати помилок історії в майбутньому став підсумком заходу.

Немає коментарів:

Дописати коментар